Spedytor na miarę potrzeb...

Partner na miarę oczekiwań...

Transport kolejowy
Transport kolejowy

 W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę usług o przewozy kolejowe. Głównym obszarem zainteresowania i działania są transporty do i z krajów Wspólnoty...

Czytaj więcej
Transport lotniczy
Transport lotniczy

Firma posiada licencję Agenta Cargo IATA nr 63-4-7097 i świadczy następujące usługi:

- Obsługa regularnych przesyłek lotniczych
- Usługa „door to door”
- Przesyłki niebezpieczne – DGR
- Przesyłki wartościowe – VAL ...

Czytaj więcej
Transport morski
Transport kolejowy
Transport drogowy
Przesyłki zwierząt
Przesyłki zwierząt

Wyspecjalizowany dział Dor-Cel Sp. z o.o. - DC Animals zajmuje się organizacją międzynarodowego transportu lotniczego zwierząt domowych i pochodzących z ogrodów zoologicznych. ...

Czytaj więcej
Cargo projektowe
Cargo projektowe

Jeśli do przewozu nie można wykorzystać standardowych środków transportu, naszym klientom przedstawiamy indywidualne rozwiązania. Transport i bezpieczeństwo takiego ładunku wymaga szczególnego doboru kontrahentów. Elastyczność...

Czytaj więcej
Usługi celne
Usługi celne

Firma posiada certyfikat AEO nr:  PL AEOC 440000100060
Obsługujemy  następujące procedury celne:

- dopuszczenie do obrotu
- wywóz
- odprawa czasowa ...

Czytaj więcej
Powrót do listy artykułów »

Transport drogowy

Transport drogowy spełnia niezwykle ważną funkcję w łańcuchu logistycznym. Dostępność pojazdów i terminowość dostaw pozwoliły osiągnąć dominującą pozycję w przewozach na rynku europejskim.

Dor-Cel Sp. z o.o. jako spedytor posiada licencje transportowa nr 0103563 i świadczy usługi pośrednictwa w organizacji transportu drogowego.

Naszym podstawowym atutem jest dostęp do ponad 500 przewoźników i wdrożona restrykcyjna polityka weryfikacji dostawców usług.

Dzięki sprawdzonym partnerom realizujemy zlecenia w ramach transportu krajowego, oraz na terenie całej Unii Europejskiej.

Świadczmy usługi przewozowe w ramach transportów:
• całopojazdowych (w tym zestawami przestrzennymi oraz naczepami typu „Mega”)
• w systemie doładunków oraz przewozów częściowych
• drobnicowych
• specjalistycznych (naczepy niskopodwoziowe, kontenerowe, cysterny, inne)

Oprócz ładunków neutralnych, przewozimy również towary klasyfikowane jako niebezpieczne – ADR oraz w kontrolowanej temperaturze przewozu.


Każdy z naszych ładunków jest objęty ubezpieczeniem w ramach programu o nazwie:

MAŁA POLISA CARGO

Mała Polisa Cargo to nowoczesne i proste ubezpieczenie obejmujące wszystkie ryzyka oraz szkody wyrządzone na towarze w czasie załadunku i rozładunku.

Mała Polisa Cargo to ubezpieczenie fabrycznie nowych towarów w czasie transportu do wysokości 5000,00 PLN w Polsce i 8000,00 USD w Europie. *

Mała Polisa Cargo to gwarancja bezpłatnego ubezpieczenia każdej przesyłki w transporcie drogowym bez formalności z Państwa strony i szybkiego uzyskania odszkodowania.

Na pisemne zlecenie Klienta oferujemy również ubezpieczenie CARGO do pełnej wartości przesyłki z możliwością podwyższenia sumy gwarancyjnej do 110 % wartości towaru.

Zapraszamy do współpracy

Warszawa: truck@dorcel.pl tel. +48 22 300 9153
Bydgoszcz: byd@dorcel.pl tel. +48 52 371 3332
Wrocław: wro@dorcel.pl tel. +48 71 358 1475

 

* Wyłączenia: papierosy i wyroby alkoholowe, pamięci komputerowe i telefony komórkowe, żywa zwierzęta, dzieła sztuki i dobra kultury, przedmioty kolekcjonerskie, szeroko pojęte środki płatnicze, metale i kamienie szlachetne, kopaliny i płody rolne, towary łatwopsujące się i rzeczy osobiste. Franszyza redukcyjna 200,00 PLN dla przesyłek krajowych i 100,00 USD w ruchu międzynarodowym.
 

 

Kontakt

Tel. +48 22 300 9150 , Fax. +48 22 300 9151
Wirażowa 35, 02-158 Warszawa